НСПП

Середа, 14.11.2018, 00:15
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Наше опитування
Чи виникають у Вас розбіжності із роботодавцем з питань невиконання вимог законодаства про працю
Всього відповідей: 55
loga.gov.ua
oblrada.lg.ua
Статистика
Головна » 2014 » Квітень » 17 » Наймані працівники КП "Краснодонське тролейбусно-автотранспортне управління" страйкують
09:35
Наймані працівники КП "Краснодонське тролейбусно-автотранспортне управління" страйкують

16 квітня 2014 року о 7 години ранку почався страйк найманих працівників комунального підприємства «Краснодонське тролейбусно-автотранспортне управління» міста Краснодон Луганської області (далі - КП «Краснодонське тролейбусно-автотранспортне управління») у формі невиконання працівниками своїх трудових обов'язків. Кількість учасників страйку складає 103 особи (загальна чисельність найманих працівників - 136 осіб).

Вимогами найманих працівників-учасників страйку стало: виплатити заборгованість із заробітної плати в повному обсязі з вересня по листопад 2013 року;  виплатити заробітну плату у строки, передбачені статею 115 КЗпП України та виплата заробітної плати за весь час щорічної відпустки не пізніше ніж за три дні до її початку.

Головна причина несвоєчасної виплати заробітної плати та накопичення заборгованості з неї – неотримання комунальним підприємством в повному обсязі субвенцій з державного бюджету на компенсацію витрат, пов’язаних з перевезенням пільгових категорій громадян.

Висунуті вимоги страйкуючих є предметом колективного трудового спору (конфлікту), який виник на підприємстві 24.12.2013. У зв’язку з тим,  що  примирні процедури не привели до вирішення вищевказаного колективного трудового спору (конфлікту), наймані працівники прийняли рішення застосувати страйк як крайній засіб вирішення спору.

За попередніми  результатами розгляду документів та матеріалів з питань оголошення та проведення страйку, які є у розпорядженні Відділення, встановлено, що працюючими розпочато страйк з дотриманням положень Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових
спорів (конфліктів)", яким передбачено порядок здійснення права на страйк.

Переглядів: 238 | Додав: nspp_lugansk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]