НСПП

Неділя, 18.08.2019, 06:43
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Наше опитування
Чи виникають у Вас розбіжності із роботодавцем з питань невиконання вимог законодаства про працю
Всього відповідей: 55
loga.gov.ua
oblrada.lg.ua
Статистика
10 жовтня 2013 року

Наймані працівники ДВАТ "Свердловське шахтопрохідницьке управління по бурінню стволів і свердловин" припинили страйк

    10 жовтня 2013 року припинено страйк у ДВАТ «Свердловське шахтопрохідницьке управління по бурінню стволів і свердловин» – ДП ВАТ «Державна холдингова компанія «Спецшахтобуріння», який був розпочатий 01 жовтня 2013 року з вимогою погасити заборгованість із виплати заробітної плати.

  Страйк припинено у зв'язку з тим, що 09 жовтня 2013 року працівники - учасники страйку і колективного трудового спору були звільнені з підприємства за п.1 ст.40 КЗпП України.

     За повідомленням голови профкому первинної профспілкової організації Гончарова В.О., звільнені працівники планують у найближчий час провести мітинги та пікетування будівель виконавчого комітету Свердловської міської ради та Луганської обласної державної адміністрації з метою привернення уваги міської влади до невирішених питань з погашення боргів із заробітної плати.


01 жовтня 2013 року

Розпочався страйк найманих працівників ДВАТ «Свердловське шахтопрохідницьке управління по бурінню стволів і свердловин»

01 жовтня 2013 року о 8-й годині ранку розпочався страйк найманих працівників державного відкритого акціонерного товариства  «Свердловське шахтопрохідницьке управління по бурінню стволів і свердловин» - дочірнього підприємства відкритого акціонерного товариства  «Державна холдингова компанія «Спецшахтобуріння» міста Свердловська Луганської області.

30 працівників даного підприємства не приступили до виконання безпосередніх трудових обов’язків на своїх робочих місцях (загальна чисельність працюючих на підприємстві складає 55 осіб). Страйк заплановано проводити з 01 жовтня по 01 листопада 2013 року упродовж робочого часу на добровільній основі.

Вимога найманих працівників «Погасити заборгованість із виплати заробітної плати в сумі 1797 тис. грн.» є предметом колективного трудового спору, який зареєстровано на підприємстві 13 лютого 2013 року. Головні причини утворення заборгованості із заробітної плати – відсутність державних замовлень, наявність значної дебіторської заборгованості.

Протестну поведінку найманих працівників викликало зростання боргів із виплати заробітної плати - за оперативними даними, з моменту реєстрації колективного трудового спору  заборгованість зросла на 415,6 тис. грн., або на 23,1%.

Отримавши інформацію про початок страйку, з боку відділення НСПП в Луганській області його учасникам надані роз’яснення щодо неухильного дотримання законодавства про колективні трудові спори (конфлікти) під час страйку.

            За інформацією голови профкому підприємства, хід проведення страйку буде висвітлюватися засобами масової інформації